Podzimky 2017 se rozjíždějí

Začaly tradičně atletikou. Ve středu 27. září se účastníci, rozhodčí, organizátoři sešli na stadionu v Kotlině (Varnsdorf) a za příjemného počasí absolvovali první díl Podzimních her. A ten se skutečně vydařil. Byly dokonce pokořeny rekordy. U mladšího žactva byl vylepšen čas na 800 m. Markéta Petrásková ze ZŠ náměstí Varnsdorf dosáhla vynikajícího času 2:41,6 min. Její čas by byl rekordem i v kategorii starších dívek. Posunut byl i rekord ve skoku dalekém a opět v dívčím podání. Simona Čurdová z Gymnázia Varnsdorf skočila úctyhodných 429 cm. U staršího žactva Marie Šulcová z Gymnázia Rumburk vylepšila čas na 800 m na 2:43,6 min.

Nejlepším týmem v mladším žactvu byl v kategorii dívek i chlapců tým Gymnázia Varnsdorf. Ve starší kategorii, jejíž výsledky jsou započítávány do celkového hodnocení Podzimních her, dominoval v dívčí kategorii tým Gymnázia Varnsdorf, mezi chlapci tým ZŠ náměstí Varnsdorf.

Poděkování za organizaci směřuje k rozhodčím Slávku Kubíčkovi, Zdeňku Barboríkovi, Anně Ježkové, k hlasateli Zbyňku Šimákovi, k Jar. Skalické (zapůjčení materiálu a pomůcek), k třídám ZŠ náměstí Varnsdorf (9. A, B). Bez jejich pomoci by se hry nemohly uskutečnit. Celá akce. Celý projekt Podzimních her může být uskutečněn díky dotačnímu programu města Varnsdorf.

Hlavní dík však patří všem závodníkům, kteří vzorně reprezentovali školu a přispěli k dobrému výsledku.

Rekordy 2017STŽ Celkové výsledky SŽI Rekordy2017MLŽ Celkové výsledky MLŽ

DSCN5156 DSCN5151

Trackbacks/Pingbacks

1. Základní škola náměstí E. Beneše, Varnsdorf » Podzimky 2017 se rozjíždějí - [...] Začaly tradičně atletikou. Ve středu 27. září se účastníci, rozhodčí, organizátoři sešli na stadionu v Kotlině (Varnsdorf) a za příjemného ...