Projektové dny

Jak už tak bývá dobrým zvykem, čas před Velikonocemi patří na naší škole projektovým dnům. Ze tříd se opět ozýval zpěv, tanec, smích a nadšení. Bylo vidět, že dětem i učitelům nechyběla chuť do společné práce. Některé třídy se změnily na tvořivé dílny, ve kterých vznikaly dekorační předměty, šperky, větrné mlýny i deskové hry. Ve školní kuchyňce zase děti pekly perníčky, které příjemně provoněly celou školu. Žáci z 9. B natočili zajímavé video o tom, jak to chodí u nás na škole. A to se tedy budete divit! Také jsme našli školní SUPERSTAR, zatančili si balet a nechybělo ani vystoupení akvabel. Pokud chcete vidět naše snažení v přímém přenosu, určitě přijďte na školní akademii, tam uvidíte víc.

Bc. Lucie Šeráková, zástupkyně ŘŠ

Kouzla s kartónem

Nač utrácet spoustu peněz, když si můžete vyrobit vlastní hry a ještě se u toho pobavit.  Během projektových dnů naše skupina vyráběla různé deskové hry – např. labyrint a stolní fotbal.  Použitý materiál – kartón – se některým dětem vzpíral, ale nakonec mu přece jen vtiskly žádanou podobu. Pokud chcete vidět výsledek naší práce, zajděte na školní akademii, kde si v předsálí divadla budete moci hry vyzkoušet.

A. Valešová