Obědy dětem

Vážení,

velmi těžce se mi píše toto oznámení, jelikož se týká dětí, které jsme mnohdy i dlouhá léta podporovaly, ale pro nečekaný nárůst žádostí zimního termínu k projektu Obědy dětem, jsme nuceni Vás s lítostí informovat, že jsme nemohli poskytnout příspěvek všem žádajícím školám. Žádost z Vaší strany splňovala vše potřebné a žáci splňovali kritéria, akorát jako nadační fond sestavujeme finanční plán na celý rok do předu a pracujeme s omezeným rozpočtem.
Vaší škole tím nebyl udělen příspěvek k projektu Obědy dětem na zimní termín 2018.

Situace nás velice mrzí a připravujeme kroky, aby v příštím roce bylo dostatek financí pro všechny školy. Pevně věříme, že nás tato zkutečnost neodradí k pokračování v projektu v dalších letech. Budeme Vás informovat o dalším termínu, který se bude konat na začátku roku 2019.
Děkujeme za spolupráci a pochopení.
Na Poříčí 1079/3a ,110 00, Praha 1
+ (420) 222 543 636