Mikulášské soutěžení 2017

Tělocvična ve škole – středa 6. 12. 2017

Na svátek Mikuláše si děti ze školní družiny užívaly odpoledního soutěžení, kde v celkovém počtu 38 soutěžících se utkalo 1. a 3. oddělení. Nejdříve soutěžící absolvovali slalomovou dráhu, pak si vyzkoušeli skákání žábáků, jak leze rak, používání jen jedné nohy při skákání a v závěru rychlost běhu jak popředu, tak i pozadu. Potěšující bylo, s jakou energií a lehkostí si se vším poradili i naši prvňáčci. Na závěr pak pro všechny byla společná hra Molekuly a tradiční dětská vybíjená. Ve všech soutěžích vytvářely děti báječnou atmosféru, což povzbuzovalo k nadšení a křiku v celé tělocvičně.

Vyhrály všechny děti, a proto odměna byla sladká jak jinak, než rozdáním různých sladkostí. Těšíme se na další rok.

Dvořáková Šárka a  Forejtová Iva

DSCN1986[1] DSCN2002