Miniházená

Turnaj v miniházené – 4

Poslední ze čtyř turnajů tohoto školního roku v miniházené proběhl v pátek 11. 5. 2018. Motivace pro hráče byla opravdu veliká –  tentokrát se bojovalo nejen o umístění, ale i o medaile a poháry. Na výkonech našich „miniházenkářů“ to bylo opravdu znát. S nasazením a „vervou“ bojovali o každý metr palubovky, o každý míč….. a vyplatilo se. Mladší žáci (2. – 3. třída) si vybojovali krásný pohár a stříbrné medaile za druhé místo. Starší žáci (4. – 5. třída) své soupeře doslova „převálcovali“. Po výsledcích 10 : 8, 17 : 5, 23 : 0 a 14 : 10 si zaslouženě převzali pohár a zlaté medaile za místo první.

Gratulujeme!

Mgr. Věra Víšková

20180511_121723 20180511_121636

Za účasti 5 týmů v kategorii mladších (2. – 3. třída) a starších (4. – 5. třída) proběhl v pátek 23. 2. ve varnsdorfské sportovní hale třetí turnaj v miniházené. Jak si vedly naše týmy? Úspěšnější byli mladší žáci, kteří 3x vyhráli a prohráli jen s neporaženým Dolním Podlužím. Starší měli bilanci vyrovnanou, 2 výhry a 2 prohry. Potvrzení umístění však nemáme, jelikož nedošlo k žádnému vyhlašování ani ocenění těch nejlepších. V květnu proběhne závěrečný turnaj, na kterém snad budou vyhlášeny výsledky za všechny čtyři turnaje.

A. Ondráček

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Páteční dopoledne 8. 12. si žáci třetích a pátých tříd zpestřili sportem – miniházenou. Ještě před týdnem trénovali v bazéně různé plavecké styly, a proto šli do sportovní haly s cílem připomenout si „práci“ s míčem, přihrávky, střelbu na branku,… Ostudu si ale v žádném případě neuřízli. Třeťáčci ze čtyř zápasů dva sice prohráli, ale dvakrát dokázali zvítězit. Páťáci už trochu trénovali, takže jim to šlo o něco lépe. Ze čtyř zápasů dotáhli do vítězného konce tři. Všichni se ale moc snažili, na každý zápas se těšili a na palubovce nechali všechny své síly. Odměnou všem byl nejen diplom, ale i bronzové medaile za třetí místa.

V. Víšková

20171208_114352