Rej kostýmů, aneb jak dopadla soutěž

31. října se škola v průběhu vyučování začala hemžit různými strašidly, kostlivci, čarodějnicemi. K halloweenské atmosféře přispěli i někteří učitelé – objevily se například kostýmy dýní či čarodějnic. Soutěžících nakonec bylo několik desítek a bylo velmi těžké vybrat nejpřesvědčivější kostým. Členové žákovského parlamentu se při hodnocení opravdu zapotili a nejraději by vůbec nevybírali. Nakonec se přece jen na vítězích shodli. Za 1. stupeň vybrali celkem 4 kostýmy následujících dětí: Blanka Oláhová z 2. B, Matyáš Chaba, Hanka Zemlerová a Adam Kestler všichni z 1. B. Za 2. stupeň se o 2. a 3. místo podělila Daniela Zorničková z 8. A a Jaroslav Müller ze 7. A. 1. místo získala Kristýna Tenglová z 8. A.

Doufáme, že se všichni především pobavili.

Za školní parlament A. Valešová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSCN5484