Seznamovací kurz 2018

Celkem 48 šesťáků a 4 vyučující se vydali na třídenní pobyt do Jizerských hor, aby se lépe poznali nejen mezi sebou, ale i se svými učiteli. Zasíláme tak pár zpráviček z našeho „seznamováku“ spolu s poznatky dětí, které nám za každý pokoj napsali shrnutí, jak se jim náš pobyt líbil. Ve čtvrtek nás po příjezdu a vybalení čekal jak jinak než výborný oběd – špagety. Po něm jsme si nechali slehnout a vyrazili na bobovou dráhu. Zde jsme také měli možnost zaskákat si na velké trampolíně. Po návratu z Janovské bobovky a po večeři jsme si zahráli hry: Navlíkni na jednoho člověka co nejvíce oblečení z pokoje a Najdi kolíček.  Druhý den jsme se probrali při ranní rozcvičce. Názory na ní se lišily. Dopoledne jsme stříleli z luku, běhali s gumou, vozili se v kolečku a užívali si legraci a možnost seznámení se. Po obědě jsme vyrazili na rozhlednu Královka a Janovskou přehradu. V sobotu jsme ještě měli čas na Kimovu hru, poklizení pokojů, zabalení si a sepsání poznatků z našich výletů.

„Škoda, že na „seznamovák“ nejezdíme každý rok“. „Za ty tři dny jsme poznali, že bez mobilů může být taky zábava“. „Děkujeme vám, že jste si na nás udělali čas a vzali nás ke Kačákovi“.

I my děkujeme. Jsme rádi, že jsme s dětmi mohli strávit 3 dny plné zábavy. Věříme, že jsme utužili kolektivy a těšíme se na společné 4 roky na druhém stupni.

Na závěr ještě pár poznatků od dětí

„Bobová dráha byla super a ta trampolína taky“, pokoj č. 5

„Nejvíce nás bavila hra s oblečením“, pokoj č. 13

„Hodně vtipná byla hra s kolíčkem“, pokoj č. 3

„Moc se nám líbila ranní rozcvička“, pokoj č. 1

„Rozcvičky by mohly být kratší“, pokoj č. 13

„Ze soutěží se nám nevíce líbila guma a vození se v kolečku, to byla vážně legrace“, pokoj č. 1

„Druhý den jsme šli na SEDMNÁCTI kilometrovou túru“, pokoj č. 11

„Výhled z Královky je nádherný“, pokoj č. 12

A nyní už zpátky do lavic.

Petra Danková, Tomáš Šmídílek, Rozálie Caklová, Ondřej Louka