ULAK

Ve čtvrtek 23. 11. 2017 se měli možnost žáci školy zúčastnit školního turnaje tříd v netradiční vybíjené pomocí létacího talíře – ULAK. Jelikož je tato hra mezi žáky velice oblíbená, dočkali jsme se hojné účasti. Celkem se přihlásilo šest smíšených družstev (3 děvčata, 3 chlapci), tedy 36 soutěžících. Turnaj byl rozdělen na dvě kategorie – mladší a starší, kde každý hrál s každým. Zápasy byly vyrovnané a především se nesly v duchu fair play. Po ukončení turnaje měli žáci možnost vyzvat i jiné soupeře k souboji, či si zahrát odvetu, avšak již bez zaznamenání bodů do konečných výsledků. Posledním zápasem byl takzvaný ALL STAR MATCH, kde byli vybráni nejaktivnější hráči. Ti se na závěr soutěžního odpoledne prezentovali skvělým výkonem.

Všichni hráči byli na konci turnaje sladce odměněni a my jim tímto děkujeme za velkou účast, fair play a budeme se těšit při další sportovní akci naší školy.

P. Danková a A. Ondráček