Výlet 5. B

Letos jsme si naplánovali 3 denní, turisticko -poznávací školní výlet. První den byl věnován zajímavostem „z pozarohu“. A tak jsme si prohlédli areál s dřevěnými sochami v Doubici, napili se „zázračné“ vody ze studánky Zdislavy z Lemberka, obešli stádo Sloních kamenů a obdivovali Modlivý důl u Svojkova.

Další den jsme stoupali až na vrchol Luže. Někteří z nás museli kvůli vrcholovému snímku sáhnout až na dno svých sil, ale zvládli to všichni.

Na poslední den jsme svým, přece jen trochu unaveným, nohám dopřáli už jen krátkou procházku k vodní nádrži Naděje, kterou jsme si zpestřili maličko dobrodružným přechodem vodního toku.

Vybavení ubytovny nám umožnilo návrat v čase do dob pionýrských táborů, ale to nebylo podstatné, protože jsme celé dny a večery trávili v přírodě výšlapy, stezkami odvahy, hledáním pokladů, soutěžemi a hrami. Při vyhlašování výsledků celodenních snažení se museli chlapci hodně červenat, protože dívky vítězily na celé čáře. Přes drobná úskalí se výlet podařil a my budeme mít na co vzpomínat.

Děkujeme paní učitelce Valkové za pomoc a perfektní spolupráci.

Třída 5. B

IMG_5324 IMG_5310