Kdo neviděl, neuvěří. Ve středu 19. prosince si v tělocvičně pod náměstím dali dostaveníčko žáci a učitelé, aby se utkali v košíkové. Nešlo sice tolik o body, jako spíše o zábavu a radost ze hry. I tak však každý účastník vložil do hry maximum. Hrálo se 2 x 12 minut a v tomto čase skončilo utkání 12 : 8 pro žáky. Pravdou je, že výsledek by mohl výraznější, ale kluci nechali vynikat dívky, které často s přehledem zavěšovaly. Po skončení zápasu padla výzva: „Ještě jeden zápas na 10 minut. Kdo vyhraje, vyhrál vše“. Potěšilo, že žáci i přes výhru, do výzvy šli. I tato část hry ostatně vyznívala po většinu času pro žáky. Za stavu 4 : 10 z pohledu učitelů začal pod košem s přispěním svého týmu úřadovat Lukáš Hůla. Konečný stav? 16 : 12 pro učitele. Nikdo se však nepohoršoval a všichni se shodli, že to bylo bezva a bude dobré tuto zašlou tradici ponechat obnovenou.

Sestavy:

Žáci: Matyáš Ježek, Pavel Tran, Petr Tran, Matouš Hocko, Šimon Vencl, Tereza Paličková, Linda Hasaniová, Karolína Horňáková, Apolena Maděránková

Učitelé: Petra Danková, Šárka Kocůrková, Daniela Šanovcová, Rozálie Caklová, Tomáš Šmidílek, Lukáš Hůla a Václav Zemler

Žáci v. učitelé