Stejně jako v loňském roce jsme se i letos sešli s žáky druhého stupně, abychom strávili zábavné odpoledne s hrou ULAK. Tento druh vybíjené, který využívá talíř frisbee, je mezi žáky velice oblíbený. Přihlášeno bylo celkem 7 smíšených družstev. A tak se zástupci všech ročníků, vyjma 9. A, která jako jediná nepodala přihlášku, mohli pustit do bojů. Soutěž byla rozdělena na mladší a starší žáky. Tedy 6. a 7. ročníky a 8. a 9. ročníky. Starší žáci měli celkem jednoznačného vítěze – třídu 8. A. Zápas mezi 8. B a 9. B byl již vyrovnanější, a tak si po tomto souboji odnesla třída 9. B druhé místo a 8. B místo třetí. V kategorii mladších žáků byly souboje značně vyrovnanější, nakonec brala vítězství třída 7. A, druhé místo obsadila 7. B, třetí místo 6. A, místo čtvrté třída 6. B, byť i ta prokázala bojovného a zarputilého ducha.

Děkujeme všem žákům za účast v turnaji, který není součástí celoročního hodnocení. Je vidět, že naši žáci nemají zájem pouze o bodované soutěže, a jsme dvojnásob potěšeni, že mají rádi sport a účastní se ho i ve svém volném čase.

Ing. Petra Danková, Mgr. Lukáš Hůla

ULAK 2019