V úterý 26. 3. se naše škola otevřela nejen pro každodenní návštěvníky, ale také pro naše budoucí žáky, jejich rodiče a kamarády. Návštěvníci se mohli seznámit s tím, jak to na naší škole chodí a vypadá. Při prohlídce školy si mohli hosté koupit nějakou tu maličkost (velikonoční vajíčka, skřítky, závěsné dekorace, náušnice, záložky), ochutnat sladké i slané dobroty z naší kuchyňky, zhlédnout vystoupení školního sborečku a žáků 1. stupně, vyzkoušet si interaktivní tabuli a vyřešit nějaký ten hlavolam. Pro badatele byly připraveny pokusy z fyziky a chemie. Pokud se chtěl někdo trošku protáhnout, mohl si vyzkoušet překážkovou dráhu, či kruhový trénink. Prostě pro každého něco! Radost nám také udělali někteří bývalí žáci, kteří na nás nezapomněli a opět si k nám našli cestu, aby zavzpomínali na „staré časy“.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se Dne otevřených dveří naší školy zúčastnili, a budeme se těšit zase za rok na shledanou!

Den otevřených dveří