Čas před Velikonocemi bývá na naší škole ve znamení projektových dnů. Žáci 1. i 2. stupně se intenzivně připravovali na školní akademii, nacvičovali jednotlivá představení, pekli perníčky a vyráběli drobné dekorace a výukové pomůcky do hodin anglického jazyka.

Náplň jednotlivých pracovních skupin byla opravdu pestrá, někde vyráběli ze dřeva model periodické soustavy prvků, někde zase vznikaly papírové vitráže nebo animační přístroje z kartonu. Žáci s šikovnými prstíky vyráběli z korálků náušnice a náramky. A komu se nechtělo sedět, tak ten tančil, nacvičoval scénku, či natáčel video „Zatočme s šikanou“.

V divadle 25. 6. už se na vás tedy těší Mach a Šebestová, Těžkej Pokondr, Poupátka, písničky z Afriky, cirkus a spousta dalších představení. Ale to už se nechte překvapit!

Mgr. Lucie Šeráková

Projektové dny 2019