51. ročník Poháru rozhlasu se nově konal na atletickém stadionu v Rumburku. Ač při odjezdu na tamní stadion se mohlo zdát, že počasí nám bude přát, během dopoledne nám poslední ze zmrzlých mužů ukázal svou sílu a počasí se rapidně změnilo. Naštěstí byla většina našich žáků připravena a mimo teplého oblečení měla k dispozici spoustu dek, které jim pomohly nepříznivé počasí překonat.

Výkony tak byly ovlivněny právě počasím, i přesto dle předběžných výsledků se některým z našich žáků podařilo překonat své dosavadní osobní rekordy. Ač se mohlo zdát, že „štikou“ soutěže budou starší žáci, nebylo tomu tak. Některé disciplíny se nepovedly dle jejich představ, ve štafetě na 4 x 60 m se nezdařila předávka, a tak naši borci přišli o vítězství.

Radost z medailového umístění nám však udělaly dvě kategorie – mladší žáci = 2. místo, starší žákyně 2. místo. Potěšila medailová umístění jednotlivců.

Děkujeme všem našim závodníkům, že udrželi bojovného ducha a, i přes nepřízeň počasí, neztráceli pozitivní přístup.

Ing. Petra Danková, Mgr. Lukáš Hůla

Výsledky PR