K naší radosti se ke konci roku uskutečnil tradiční turnaj v miniházené. Stalo se tak v úterý 21. května ve sportovní hale. Naše škola obsadila obě kategorie, a udělala dobře. Mladší (2. – 3. ročník) obsadil po pěkných výkonech 3. místo. Nejlepším hráčem této kategorie se v silné konkurenci stal Tomáš Turánský. Ještě větší radost měli žáci starší (4. – 5. ročník), kteří si „domů“ po právu odnesli obrovský putovní pohár patřící vítězům. Gratulujeme!

Sestava mladších: Max Jirout, Michal Dubovecký, Tomáš Turánský, Vojtěch Čapka, Matěj Hanzalík, Jakub Schejbal, Zdena Lahučká, Lili Tran, Zuzana Voráčková

Sestava starších: Matěj Langr, Václav Tillner, Martin Přibyl, Jan Sorád, Tadeáš Škvrna, Jiří Saidl, Vít Pospíšil, Tereza Mauderová, Hana Zeleňáková, Ema Kučmová

Mimořádný úspěch