PODTRŽENO, SEČTENO

CELKOVÉ VÝSLEDKY OLYMPIÁDY PRO DRUHÝ STUPEŇ ZŠ

DÍVKY:

  1. MÍSTO: GYMNÁZIUM VARNSDORF
  2. MÍSTO: GYMNÁZIUM RUMBURK
  3. MÍSTO: ZŠ VARNSDORF, NÁM. E. BENEŠE
  4. MÍSTO: ZŠ VARNSDORF, EDISONOVA

CHLAPCI:

  1. MÍSTO: ZŠ VARNSDORF, NÁM. E. BENEŠE
  2. MÍSTO: ZŠ VARNSDORF, EDISONOVA
  3. MÍSTO: GYMNÁZIUM VARNSDORF
  4. MÍSTO: GYMNÁZIUM RUMBURK

VÝSLEDKY – MALÁ KOPANÁ, PŘEHAZOVANÁ, PLAVÁNÍ

KOŠÍKOVÁ

Dne 12. června 2019 se v rámci Olympiády ZŠ (2. stupeň) uskutečnil ve sportovní hale turnaj v basketbalu chlapců a dívek. Úvodní zápas turnaje byl zahájen v 9 hodin. Následující tři hodiny byla k vidění napínavá střetnutí v obou kategoriích. O vysokou úroveň hry se postarali i zástupci naší školy. Zdobila je nejen kvalitní hra, ale i veliká bojovnost, která byla patrná především v zápasech s chlapci a dívkami reprezentujícími ZŠ Edisonova. Rivalita byla patrná v obou utkáních. Naše dívky obsadily v konečném pořadí třetí místo, chlapci pak celý turnaj vyhráli. Všem patří velké poděkování za skvělou reprezentaci školy.

K vynikající atmosféře celého turnaje přispěli svým fanděním přítomní diváci, kteří navzdory velkému horku zaplnili celou halu.

FLORBAL

Dne 11. 6. se konalo ve sportovní hale první kolo Olympiády pro žáky 2. stupně základní škol a příslušných ročníků gymnázií. Již tradičně jsme se zúčastnili jak s týmem dívek, tak chlapců. Celkově se sešly týmy ze čtyř škol. Hrálo se systémem každý s každým, každý zápas 12 minut. V konečném rozhodování hrálo roli celkové skóre. Chlapcům skóre pomohlo k celkově druhému místu a dívkám k místu třetímu, kde nám pomohl jediný vstřelený gól. I přes velké dusno, které ve sportovní hale panovalo, podali žáci dobrý výkon, za který jim patří gratulace. Pevně věříme, že i v dalších kolech olympiády podají žáci naší školy maximální výkony.

L. Hůla

CHLAPCI Gym RBK Gym VDF Zš Edi Zš Nám Skóre Body Umístění
G RBK X 0:2 1:0 1:1 2:4 4 3.
G VDF 2:0 X 5:0 3:1 10:1 9 1.
Zš Edi 0:1 0:5 X 0:3 0:9 0 4.
Zš Nám 1:1 1:3 3:0 X 5:4 4 2.
DÍVKY Gym RBK Gym VDF Zš Edi Zš Nám Skóre Body Umístění
G RBK X 1:0 2:0 3:1 6:1 9 1.
G VDF 0:1 X 3:0 3:0 6:1 6 2.
ZŠ Edi 0:2 0:3 X 0:0 0:5 1 4.
ZŠ Nám 1:3 0:3 0:0 X 1:3 1 3.
Olympiáda 2