Seznamovací kurz 2019. Dnešní krásný den – 19. září – strávili žáci šestých ročníků na adaptačním pobytu v Jizerských horách v oblíbeném penzionu U Kačáka. Po rozdělení pokojů, následném ubytování a výborném obědu jsme vyrazili na první tradiční výlet – na rozhlednu Královka. Tímto posíláme „fotopozdrav“ rodičům a kamarádům ze školy!

Seznamovací kurz – pokračování!

V pátek ráno nás probudily paprsky podzimního sluníčka a počasí slibovalo pěkný den. Dopolední procházka po hřebeni Jizerských hor uchvátila i méně zdatné turisty. Během ní proběhla další soutěž týmů, která započala již v den příjezdu. Odpoledne se již všichni těšili na bobovou dráhu v Janově. Počasí nám stále přálo, a tak jsme si užili jak bobovou dráhu, tak i trampolíny. Večer se nesl v duchu soutěžení, stolního fotbálku a diskotéky. Sobotní ráno zakončilo soutěž týmů Kačákovskou olympiádou a před obědem následné vyhlášení vítězů.

Loučí se „účastníci zájezdu“: Kebabící, Řízečci, Drtiči, Kačáci, Párci v rohlíku, Lamy a Kuřata!!! Seznamovacímu kurzu NA-ZDAR!!!

Očima žáků:

„Seznamovací kurz jsme začali výletem na Královku. Výšlap byl náročný, ale všichni jsme to zvládli. Druhý den ráno jsme se šli projít do lesa, kde jsme hráli různé soutěže. Po vydatném obědě jsme šli na bobovou dráhu, kde jsme si to moc užili. Těžký den jsme zakončili diskotékou.“

„Moc se nám líbily výlety na Královku a bobovou dráhu. Diskotéka byla taky super! Milujeme jejich jídlo!“

„Bavilo mě to!“

„Byla tady hodně velká zábava. Seznámili jsme se s novými lidmi. Vařili tady dobře. Výlety byly super.“

„Výborné jídlo od paní kuchařky. Hezké soutěže, kolektiv a týmy. Příští rok chceme jet znovu!“

„Líbí se mi holky, pokoje, dobře vařej!“

„Chodíme dlouhé trasy, ale věřte, stojí to za to!“

„Moc se nám tady líbilo a chtěli bychom si to zopakovat!“

Seznamovací kurz 2019