ŠKOFL 9 – Varnsdorf, sportovní hala Západní ul. – úterý 17. 10. 2019

HRACÍ DOBA: 2 X 12 MINUT

Naše sestava: Jan Šeps, Pavel Tran, Petr Tran, Jaroslav Beránek, Josef Suk, Nikolas Krupička, Patrik Zoula, Matěj Oberreiter, Jakub Veroněk

Za účasti 4 celků divize D se odehrálo 1. kolo školské futsalové ligy, kterou pořádala naše škola.

Gymnázium Varnsdorf: 8 : 0 (3 : 0)

Branky: Pavel Tran 3, J. Suk, J. Beránek, J. Veroněk, P. Zoula, M. Oberreiter

Pro náš tým snadné utkání, které mohlo posloužit jako dobrý rozjezd do dalších zápasů.

Dolní Poustevna: 3 : 5 (1 : 3)

Branky: J.  Veroněk, J. Beránek, Petr Tran

Zápas, který mohl rozhodnout o druhém postupovém místu do dalšího kola ŠkoFL 9. Bohužel v zápase se klukům nedařilo dle jejich představ. Rychle obdržený gól je „rozhodil“. A i přes to, že dokázali kontrovat, slibné šance nebyli schopni proměnit v potřebné branky. Za stavu 1 : 3 po poločase se nám podařilo v první pětiminutovce druhého poločasu srovnat, ale laciné góly nás srazily na kolena. Někteří chtěli rozhodnout zápas sóloakcemi sami.

Česká Lípa: 1 : 2 (0 : 1)

Branky: J. Beránek

Nejlepší zápas. Proti nejsilnějšímu soupeři kluci ukázali, že fotbal umí. Navíc k tomu přidali „fotbalové srdíčko“, a super výsledek byl na světě. Tomuto zápasu a našim klukům nebylo co vytknout.