První listopadové úterý bylo ve varnsdorfské hale ve znamení futsalu mladších žáků. Nastoupily zde čtyři týmy  z blízkého okolí. Hra probíhala systémem každý s každým po dobu 2×12 minut.  Během dopoledne se tak odehrálo šest zápasů. Naše škola již tradičně toto kolo pořádala a měla zde samozřejmě své družstvo složené z  žáků šestých a sedmých ročníků. Chlapci ukázali, že mají tento sport rádi, ovládají ho a hravě tak porazili všechny tři týmy. Nechyběla bojovnost, vytrvalost i hravost. Žádný z týmu svou hru nepodcenil a bojoval do poslední minuty. Kolem poledne bylo o výsledcích jasno a postupují tak žáci z naší školy z prvního místa a žáci ze ZŠ Česká Lípa Slovanka z místa druhého. Výsledky byly odeslány a uvidíme, kam nás ředitelství soutěže pošle do druhého kola. Všem našim „bojovníkům“ patří velká gratulace a věříme, že i v dalším kole podají skvělý výkon.

ŠKOFL7 ZŠ ČL ZŠ VDF GYM VDF GYM RBK BODY SKÓRE POŘADÍ
ZŠ ČL x 1:4 8:1 10:1 6 19:6 2.
ZŠ VDF 4:1 x 9:1 10:0 9 23:2 1.
GYM VDF 1:8 1:9 x 2:0 3 4:17 3.
GYM RBK 1:10 0:10 0:2 x 0 1:22 4.
ŠkoFL 7