V rámci projektu Česko vesluje se uskutečnila akce pro Šluknovský výběžek, tedy Výběžek vesluje. Žáci základních a středních škol si dali dostaveníčko v tělocvičně ZŠ Tyršova Rumburk, kam je pozval kdo jiný, než Jan Plachý z Labe arény Štětí. Hlavně díky aktivitě Honzy se tak žáci mohou seznámit, pro řadu z nich, s novým sportem. Na trenažérech se utkaly čtveřice z jednotlivých škol “výběžku”. Pro nás potěšitelné, že naši nezklamali a vybojovali cenná umístění – uvádíme týmy, které skončily na “bedně”.

Kategorie nejstarších: chlapci (J. Suk, J. Beránek, M. Ježek a P. Zoula) 3. místo; dívky (K. Tenglová, N. Dobrovolná, A. Litavová a A. Hanzalíková) 2. místo.

Kategorie 8. tříd: dívky (M. Bartlová, S. Vodičková, A. Litavová a A. Hanzalíková) 2. místo.

Kategorie 7. tříd: dívky (J. Švirbelová, P. Dulkajová, A. Doležovalová a K. Lukešová) dokonce místo PRVNÍ!!

Velká gratulace a poděkování nejen týmům na stupních vítězů, ale všem účastníkům.

Výběžek vesluje