Nejdříve je namístě vyzdvihnout žáky šestého ročníku, kteří se úspěšně zúčastnili Národního testování, které realizovala společnost SCIO (šesté ročníky a primy).  V rámci Ústeckého kraje se umístili na předních příčkách:

Hana ZELEŇÁKOVÁ – nejlepší výsledek v MA a třetí nejlepší v ČJ

Tomáš ROSA – nejlepší výsledek v ČJ

Adam RICHTER – druhý nejlepší výsledek v ČJ a v MA

Jakub TARNÓCZY – třetí nejlepší výsledek v MA a druhý nejlepší v OSP

V okresním kole matematické olympiády pro 5. ročník obsadila Pavla KRAJDLOVÁ PRVNÍ MÍSTO!!!

Úspěšnými řešiteli v dějepisné olympiádě (okresní kolo) se stali Lukáš Richter a Karolína Rokická.

V divizním finále školní futsalové ligy obsadili naši kluci po heroickém výkonu 3. místo!!!

Rovných 150 mladých šachistů se v úterý 28. ledna sešlo v Lounech na Krajském přeboru školních družstev. Naši žáci 2. stupně byli ještě po 5. kole na třetím místě. Pak je však čekali 2 nejsilnější týmy. I tak konečné 9. místo je výrazným počinem. Nad 50% úspěšnost měli Marcel Locker a David Šlambor.

GRATULUJEME!!!

Okresní a krajská finále