Vážení rodiče, žáci. Jak jste jistě zjistili, na našich webových stránkách máte připraveny úkoly, testy, práce, prezentace, opakování. Je nám jasné, že všichni nemají stejnou možnost, ale i píli na sobě pracovat. Zadání jsou vodítkem “nezakrnět” a aspoň občas na sobě pracovat. Učitelé veškerou látku proberou a zredukují (případně přesunou) v běžných hodinách tak, aby osnovy určené MŠMT byly splněny. Upozorňuji, že žáci mohou využívat i další podpůrná vzdělávání, vyjímám několik z nich: a) na ČT 1 = UčíTelka; b) vydavatelství Taktik, Fraus, Nová škola = učebnice, on-line vzdělávání. V případě dotazů volejte: 737 236 953; v případě zadaných úkolů “Dokumenty pro domácí výuku” oslovujte jednotlivé vyučující – mailové adresy v přehledu konzultačních hodin. Děkuji!

Nouzový stav, karanténa