Samozřejmě! A naši žáci jsou toho jasným důkazem. Přestože se může zdát, že se toho ve škole poslední dobou moc neděje a žáci mají jeden rok prázdnin, věřte, že opak je pravdou. A proto nám učitelům zapojení žáků do různých akcí a soutěží a jejich výsledky dělají o to větší radost.

Dne 31. 3. 2021 proběhlo okresní kolo Matematické olympiády, a to v netradičním hávu – online! I naše škola „vyslala“ svá želízka v ohni a netrpělivě očekávala výsledky tohoto matematického klání. A nakonec jsme se dočkali. A že to čekání stálo za to! Zlato si za své matematické znalosti a dovednosti v kategorii 8. ročníků vysloužil Martin Konárek (8. A) a pro stříbro si v kategorii 7. ročníků došel Vašek Tillner (7. A). Nesmíme zapomenout ani na naše šesťáky, kteří si letos velmi dobře zmapovali terén. Všem žákům moc děkujeme za úžasnou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho úspěchů i v dalších ročnících!

Mgr. Jana Skořepová

Kategorie Z6 (6. ročník) – maximální počet bodů 18

8. místo:              Barbora Blechová (6. A) – 12 bodů

11. místo:            Patrik Jelenčiak (6. A) – 8 bodů

Kategorie Z7 (7. ročník) – maximální počet bodů 18

2. místo:              Václav Tillner (7. A) – 14 bodů

Kategorie Z8 (8. ročník) – maximální počet bodů 18

1. místo:              Martin Konárek (8. A) – 12 bodů

Pálí nám to i v době covidové?