Letošní závody v atletice se vskutku vydařily. Nejenže byly ozdobeny skvělými výkony jednotlivců a samotným přístupem všech zúčastněných k závodům, ale i podporou obecenstva. Po celou dobu se bylo nač dívat. V běhu na 60 metrů uchvátily těsné doběhy, ve vrhu koulí výkony k 10 metrům, v hodu míčkem výrazný odstup vítěze a nový rekord – Jakub Miler (MLŽI): 53,19 m, ve skoku dalekém další rekord v mladším žactvu – Filip Hanzalík: 484 cm, v běhu na 300 m nasazení, v běhu na 1 000 metrů pak překonání rekordu „mítinku“ – Jakub Vaněk (STŽI): 3:03.3 min.; Martin Přibyl (MLŽI): 3:21,8 min. Zlatým hřebem byly štafetové běhy, kde hlavně u starších dívek to byl závod nejen jednotlivkyň, ale celého týmu. Poděkovat nutno pořadatelům ze ZŠ náměstí E. Beneše Varnsdorf, kteří za přispění trenérů Slovanu Varnsdorf celou akci zabezpečili.

Vítězové jednotlivých kategorií:

Mladší žáci: ZŠ Edisonova Varnsdorf

Mladší žákyně: Gymnázium Varnsdorf

Starší žáci: ZŠ nám. E. Beneše Varnsdorf

Starší žákyně: ZŠ nám. E. Beneše Varnsdorf

Za naši školu: dvojnásob dík za předvedené výkony, za sounáležitost k týmu, za – po letech stagnování – výrazný úspěch v podobě umístění.

Celkové hodnocení – mladší žáci a žákyně
Celkové hodnocení – starší žáci a žákyně
Rekordy – mladší žáci a žákyně
Rekordy – starší žáci a žákyně