V neděli 27. března se někteří žáci naší školy zúčastnili již 18. ročníku běhu nesoucí název: Kdo uteče, vyhraje! O příjemnou sportovní atmosféru tohoto tradičního silničního závodu se postaralo krásné slunečné počasí, které závodníkům umožnilo užít si radost z pohybu a podat co nejlepší běžecké výkony. Atletika je královnou sportu, a tak mě velice těší, že spousta našich žáků se atletice věnuje a rozvíjí tak své přirozené pohybové dovednosti, které jsou nezbytnou součástí každého sportu. Tito žáci dělají radost nejen mně a svým trenérům, ale především sami sobě. Vyzdvihnout bych chtěla výkon Anny Markové (7. A) a Elly Müllerové (3. B). Obě tato děvčata ve své věkové kategorii zvítězila a vystoupala tak na stupínek nejvyšší. Děvčatům patří veliká gratulace. I další žáci naší školy předvedli hezké výkony např.  Nicolas Loss (3. A), Adam Berdar (4. A), Jirka Šeps (6.A), Lukáš Šeps (3. B), Václav Zemler (1. třída), Matyáš Chaba (4. B), Matěj Horák (4. B), Andrea Němečková (3. B), Eliška Grafková (1. třída).

Všem závodníkům patří velké poděkování za předvedené výkony.

Blanka Plocarová (učitelka tělesné výchovy)

Kdo uteče, vyhraje!