Ve středu 30. 3. se po dvouleté přestávce naše škola opět otevřela nejen pro každodenní návštěvníky, ale také pro naše budoucí žáky, jejich rodiče a kamarády.  Při vstupu do školy se mohly děti proměnit v pohádkové bytosti nebo zvířátka, nechybělo totiž malování na obličej. Dále si mohli návštěvníci koupit nějakou tu maličkost (velikonoční dekoraci, náušnice, náramky), ochutnat sladké i slané dobroty z naší kuchyňky, zhlédnout pohádku Červená Karkulka a roztančit a rozezpívat se s našimi žáky.  Pro badatele byly připraveny pokusy z fyziky a chemie. Pokud se chtěl někdo trošku protáhnout, vyzkoušel překážkovou dráhu. Děti si také ověřily hravou formou své znalosti z angličtiny, matematiky, dějepisu a českého jazyka. A ti, co došli až na  do cíle, si mohli sestavit robota a prozkoumat fungování naší 3D tiskárny. Prostě pro každého něco!

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se Dne otevřených dveří naší školy zúčastnili, a budeme se těšit zase za rok na shledanou!

Mgr. Lucie Šeráková, zástupkyně ředitele školy

Den otevřených dveří