Celý týden ve znamení cyklistiky pro přihlášené žáky začal odjezdem od školy do ubytování v Maxově. Samozřejmě na kole. Za celý týden jsme navštívili řadu zajímavých míst – zámek v Zákupech, sklárnu v Lindavě, Průrvu Ploučnice, Pekelné doly, hrad, divadlo a rozhlednu ve Sloupu. Dojeli jsme také až do Hamru na Jezeře, kde bohužel ještě neměli otevřenou pláž. Jezdili jsme jak po asfaltových cestách tak po úzkých singletrailech v okolí Radvance. Nakonec jsme zdolali krásných 165 km a užili jsme si spoustu zábavy jak s kolem, tak i bez něho. Přikládám hodnocení kurzu samotnými žáky.

Mgr. Tomáš Šmidílek

Celých pět dní jsem si užila, byla tam vážně legrace a hned bych se tam vrátila. Chytli jsme jak skvělé počasí, tak skvělou partu. I děti, které tam byly na škole v přírodě, byly kouzelné a bavilo nás vymýšlet pro ně program.  

A.D.

Cyklokurz se mi líbil. Bylo to sice náročné, ale všichni jsme to zvládli. Máme spoustu nových zážitků. Vyšlo nám i počasí.                              

K.H.

Cyklokurz se mi celkově líbil. Sice mě po celém týdnu bolely nohy, ale i tak to bylo užité. Počasí nám přálo, jídlo se většinou dalo jíst a diskotéka pro děti byla dobré zakončení týdne.      

E.K.

Tak bylo to dobrý. Počasí nám vyšlo krásné. Doufám, že se to všem líbilo. Máme spoustu nových zážitků. Nejlepší byla asi diskotéka pro děti.                 

P.V.

Celý týden se povedl. Jsem rád, že nám vyšlo počasí a najeli jsme spoustu kilometrů. Nejvíce se mi líbila diskotéka, kterou jsme pořádali pro malé děti. Vše povedlo a já děkuji všem za hezky prožitý týden.

L. F.

Cyklokurz